Adana 2 Şubesi

EĞİTİM BİR-SEN ÜNİVERSİTE ŞUBESİ ÜYELERİYLE İFTAR PROĞRAMINDA BULUŞTU.

EĞİTİM BİR- SEN ADANA ÜNİVERSİTE ŞUBESİNİN DÜZENLEMİŞ OLDUĞU İFTAR PROĞRAMI ÜYELERİMİZ,ŞUBE BAŞKANLARIMIZ,MEMUR-SEN ADANA İL TEMSİLCİSİ MUHAMMED ERDOĞAN ,FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ DEKANI SN PROF.DR. SELAHATTİN SERİN ,İLAHİYAT FAKÜLTESİ DEKAN YARDIMCISI DOÇ.DR.MUHAMMED YILMAZ, ADANA BİLİM VE TEKNOLOJİ ÜNİVERSİTESİ ÇALIŞANLARI , MİSAFİR VE BASINIMIZIN KATILIMLARIYLA AMACINA UYGUN ŞEKİLDE GERÇKLEŞTİ.

PROĞRAMIMIZ TASAVVUF EZGİLERLE BAŞLAYIP DUALARLA DEVAMINDAN SONRA SN ŞUBE BAŞKANI MEHMET BENLİ KONUŞMALARINDA ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİNDE SORUN OLAN GÖREVDE YÜKSELME VE ÜNVAN DEĞİŞİKLİĞİ SINAVLARININ İHTİYAÇLARA CEVAP VERECEK ŞEKİLDE YAPILMASI GEREKLİLİĞİ ,KONUYLA İLGİLİ REKTÖR PROF .DR.MUSTAFA KİBAR İLE  YAPILAN GÖRÜŞME HAKKINDA ÜYELERİMİZİ VE BULUNANLARI BİLGİLENDİRDİ.

MEMUR-SEN ADANA İL TEMSİLCİSİ SN MUHAMMED ERDOĞAN KONUŞMALARINDA DÜNYA MÜSLÜMANLARININ EMPARYALİST BASKILAR SONUCU RAMAZAN AYINI AMACINA UYGUN YAŞAYAMDIKLARI ,BU ZULÜMLARİN SONA ERDİRİLMESİNİ BU KONUDA ÇALIŞMALARIN,MÜCADELERİN,DUALARIN YAPLMASI TEMENNİLERİNDE BULUNDU.

FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ DEKENI SN .PROF.DR SELAHATTİN SERİN KONUŞMALARINDA AKADEMİK VE İDARİ ÇALIŞANLARIMIZIN ÇALIŞMALARINI ARTIRARAK YÜKSEK ÖĞRETİMİN DAHA NİTELİKLİ VE YÜKSELEN DEĞERLER ÜRETMESİ GERKLİLİĞİ KONULARINI İFADE ETTİ.

EBS ÜNİVERSİTE ŞUBE BAŞKANI SN MEHMET BENLİ TÜM KATILIMCILARA ,KONUYLA İLGİLİ EMEK SARFEDENLERE TEŞEKKÜR ETTİ. KARŞILIKLI DİYOLOGLARLA ,TEMENNİLERLE İFTAR PROĞRAMI SONLANDI.